MENÜ

BLOG

Denizden Gelen Güzellik

 Yapılan araştırmalar neticesinde denizde var olan bir takım maddelerin, insan hücre yapısı ile aynı özellikleri taşıdıkları keşfedilmiş.Hepimiz yaz aylarında denize girdiğimiz de cildimizin güzelleştiğini hissederiz değil mi?   İşte bunun en büyük sebebi deniz suyunun içinde ki vitamin ve minarellerin cildimize sağladığı yararlardır.

 

Deniz ve Havyar kozmetiğinde öncü olan firmalardan DALTON ,patentli buluşu Celumer ile canlı tabakaya dek inerek etken maddelerini doğal emilimle içine sokuyor ve cilde içten dışa bir bakım yapıyor. Cidimize kullandığımız ürünlerin içeriklerinin önemi bu yüzden çok önemlidir.

 

Shapemaster Güzellik ve Estetik Merkezin de cildin ihtiyacına göre bakımlar yapılmaktadır.Uzman Estetisyenleri öncelikle cildi iyi analiz eder sonrasın da mevsimine göre   bakımları  uygular. Özellikle kış aylarında yoğun nem bakımları uygulanmalıdır. Salonumuz da Hydra Alga nem bakımı yapılmaktadır.Soğuk cildimize zara verir,cilt kurutur hatta öyle ki, bu kuruma neticesinde ciltte incelmeler oluşur. Yeterince nem,minarel ve vitamin takviyesi yapmak ,serbest radikallere karşı cildimizi korur. Ve cildin erken yaşlanmasına engel olur. Nasıl ki kış gelince üşümemek için üzerimize kalın giysiler giyeriz,cildimizi de kalın bir koruyucu tabaka ile örtmeliyiz.

 

Evimiz de,mutfağımız da,gardolaplarımız da nasıl ki kış hazırlıkları yapıyorsak cildimiz için de aynısını yapmalıyız..Hayde o zaman Shapemastera uğra ve hazırlıklar başlasın..

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

 

 

Yönetici
08/12/2015