MENÜ

BLOG

GÜZELLİK SIRLARI !!ı !!!

     Merhaba Arkadaşlar 

Daha önce size evde yapabileceğiniz bir göz maskesinden bahsetmiştim. Hani türk kahvesi ile yumurta akını maske yapıp gözlerimize sürmüştük. Göz altı morlukları ve ödemi için harika bir bakımdı.

Hade gelin size daha yenilerini öğreteyim. Patatesin gözlere faydasını hepiniz bilirsiniz. Kesip halka halinde gözlere sürmeyi muhakkak denemişsinizdir.

Şimdi bir de bunu deneyin istiyorum. 1 patates ,5-6 yaprak taze naneyi bu maske için şöyle hazırlıyoruz;

Patatesi temizleyip küçük dilimler halinde blender'a alın,içine nane yapraklarını da koyun ve püre haline getirin.Sonra bu maskeyi göz altlarınıza uygulayın.Eğer göz altlarınız da şişlik,ödem varsa maskeyi 5-10 dakika buzlukta bekletip öyle gözlerinize uygulayın. Çünkü soğuk etkisi ile göz altında ki şişlikleri yok edebilirsiniz.Bu maskeyi 10-15 dakika gözünüzde bekletin. Doğal bir aydınlatıcı etkiye sahip olan patates ile, kan dolaşımının artmasını sağlayan nane harika bir kombinasyon oluyor .

 

Kızlar özel bir davete katılacaksınız ve sabah uyandınız gözleriniz balon gibi şişmiş.Ayy hiç üzülmeyin hemen bu maskeyi yapın .Arkasından güzel bir makyaj hopp işte harikasınız.Bu doğal maskelerin ve güzellik sırlarının devamı gelecek güzel bayanlar. Bizi takip edin..

 

 

 

Yönetici
25/02/2016