MENÜ

BLOG

Kendini ve cildini şımart şımarta bildiğin kadar.

Evettt güzeliğine önem veren hanımlar  !!!

 

Hayata dört elle tutunmak,mutluluğu ruhumuzda keşfetmek etrafımıza pozitif enerji saçmak ruhsal ve fiziksel sağlığımızın bütünlüğü ile doğru orantılıdır..Mutluysan bu direkt olarak yüzüne,cildine,bakışlarına  yansır .Sana bakanlar daha ışıl ışıl bakışlar ve cilt görürler .

 

Ruhunu beslemek için kendine ödüller vermelisin. Mesela,çalışmadığın bir haftasonu veya evde işin gücün bitince cildini ödüllendir. Ona özel bakımlar yap ve uygula. 

 

Nasıl mı?

 

Mesela nar mucizevi bir besindir .Nar suyunu yüzüne sür. Bu uygulama cildi ölü deriden arındırır ve cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur.

 

Şimdi sıra canlandırıcı  maskeye geldi.

 

Salatalığı ufak ufak doğra, .iyice ez ve içine bir miktar yoğurt ilave ederek karıştır .Bu maske evde uygulayabileceğin en etkili,en kolay canlandırıcı maskedir.

Yoğurt cildimiz için harika bir gıdadır. Muhakkak her gün 1 kase yoğurt yemeği unutma lütfen..

 

Bu uygulamaları evde yapmaktan sıkılan biriysen o zaman merkezimize gelerek kendini uzman kadromuzun ellerine teslim edebilirsin. Salonumuzda dünyaca bilinen,tanınan ve beğenilen ürünlerin bakımları yapılmakta.Seni bu ürünler ile buluşturalım ve cildin hakkında bilmen gereken   bilgileri sana aktaralım..

 

  Yeni yazımızda görüşmek üzere hoşçakal, güzel kal, bakımlı kal...

 

Yönetici
17/10/2015