MENÜ

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Guinot ürünleri ile cilt bakımı

GUINOT ÜRÜNLERİ İLE CİLT BAKIMI

 

Guinot, 40 yıldan fazla bir süredir güzellik enstitülerinin lider ürün markasıdır. Bu başarısı sürekli araştırma ve ürünlerde yaptığı güncellemelerden dolayı bir tesadüf değil. Dünya çapında 50 ülkede 10.000 den fazla seçkin güzellik merkezinde kullanılan Guinot ürünler, farklı ihtiyaçlara karşılık verebilmek için bir çok farklı bakım tipini ve çeşitli bir ürün yelpazesini takipçileri ile buluşturuyor. Merkezimizde, GUINOT kabin bakımları, klasik cilt bakımı, aromatic bakım, liftosome ve hydradermie yoğun nem bakımı gibi farklı uygulamalar yapılmaktadır.

 

a) Guionot Klasik Cilt Bakımı

 

1.5 saat süren bu bakım, cildi derinlemesine temizleyip, nefes almasını, cilt bakım ürünlerinin cilde hızlıca nüfuz edilmesini sağlayan bakımdır. Ayda 1 kez uygulanması önerilir.

 

b) Aromatic Bakım

 

İnsanoğlu onbinlerce yıldır doğanın gücünden yararlanarak şifa bulur, GUINOT da, doğada bulunan bitkilerin tedavi edici etkilerinden faydalanarak esansiyel yağlardan ve bitki özlerinden oluşan aromatic bakımını geliştirmiştir. Cildinize doğal bir güzellik katacak, ılıman iklimde yetişen bu bitkiler cildinizin hücrelerine nüfuz ederek yayılır, cilde parlaklık kazandırır ve anında ferahlık sağlar. İlk hafta 2 seans, takip eden haftalarda 1 er seans toplam 5 seans uygulanması tavsiye edilir.

 

c) Liftosome (Gençleştirici lifting bakım)

 

Liftosome, aktif içerikli PROCOLLAGENE konsantresi ve şekillendiren Thermolift maske eşliğinde cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini sağlayan bir bakımdır. Yaş ya da yorgunluk etkisi ile cilt elastikiyetini ve gençliğini kaybeder. Liftosome bakım cildinize canlılık ve ışıltı katar, bakımın sonunda yorgunluğun izleri azalır, yüzünüz daha genç ve sıkı olur. Liftosome bakımı ilk hafta iki seans, takip eden haftalarda 1 er seans olarak toplam 5 seans uygulanması tavsiye edilir.

 

d) Hydradermie (Yoğun Nem Bakımı)

 

Kozmetikte ilk ve tek olan bu yöntem sayesinde iyonize edilmiş aktifler cilde daha çabuk ve derinlemesine nüfuz ederek fark yaratan bir sonuç sağlar. Kendiniz de fark edeceksiniz ki, çizgileriniz daha az görünür ve yumuşamış, yüzünüz dinlenmiş ve ışıltılı, cildiniz ise güzellik ile aydınlanmış olacak. Hydradermie bakımı ilk hafta iki seans, takip eden haftalarda 1’er seans olarak toplam 5 seans uygulanması tavsiye edilir.