MENÜ

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Kurumlara özel

KURUMLARA ÖZEL HİZMETLER

 

Mevcut ekonomik koşullar altında, iyi performans gösteren çalışanlarınıza en ekonomik ama en yaratıcı ödülü sunma peşinde misiniz?

Zaman zaman kilit müşterilerinize anlamlı armağanlar vermekten hoşlanır mısınız?

Uzun saatler harcayarak projesini başarıyla tamamlayan ekibinize ya da departmanınıza yorgunluklarını atmalarını sağlayacak ekonomik ama unutamayacakları bir ödül sunmak ister misiniz?

Shapemaster Sağlıklı Yaşam Merkezi, çalışanlarını ve kilit müşterilerini yaratıcı biçimde ödüllendirmek isteyen şirketlere özel, ekonomik ve avantajlı fırsatlar sunuyor.

Shapemaster’dan toplu Gift Card’lar satın alın; yararlanacakları hizmeti çalışanlarınız seçsin. Dilerlerse cilt ya da vücut bakımı uygulamalarından yararlansınlar, dilerlerse tamamlayıcı tıp uygulamaları ve yeni kişisel gelişim yöntemleri aracılığıyla yaşam kalitelerini artırsınlar.

Seçmesi onlardan, sunması bizden… Çalışanlarınız size, kendilerine ayırdıkları bu muhteşem dakikalar için teşekkür edecek!

Sigara Bırakma Seansları: Dilerseniz uzmanlarımız sizin belirleyeceğiniz gün ve zaman dilimi için kurumunuza gelsin, dilerseniz çalışanlarınız bizi yerimizde ziyaret etsin… Bioenerji desteği ile 11 seansta çalışanlarınız sigarayı bırakabilir!

Dengeli Beslenme ve Kilo Kontrolü Programları

Points Programı Uygulaması

Özel Günler İçin Hediye Kartları: 

(Örneğin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Dünya Sigarayı Bırakma Günü gibi…) “Anne” çalışanlarınız yoğun tempoları arasında sizin sayesinde birkaç saati kendilerine ayırsın. Babalar Reiki ile rahatlasın. Size sunabileceğimiz sonsuz seçenek var!

Kurumunuza özel eğitimler, sohbet toplantıları ve yaşam koçluğu:

Uzmanlarımız sizin belirleyeceğiniz gün ve zaman dilimi içinde kurumunuza gelerek çalışanlarınıza toplu eğitimler verebilir, bedenlerindeki mevcut ve olası hastalıkları tespit edebilir, yaşam koçluğu yapabilir.

Tüm bu ödüllerin çalışanlarınızın performansında ne kadar fark yaratabileceğini anımsatmamıza gerek var mı?

Seçenekler konusunda bilgi almak için lütfen bizi arayın. Size özel armağan seçenekleri geliştirmekten mutluluk duyacağız!