MENÜ

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Masaj Teknikleri

MASAJ TEKNİKLERİ

 

Masaj denilince akan sular duruyorsa, hayatın tüm koşturması ve stresinden arınıp kendiniz için iyi bir şeyler yapmak, hayattan keyif için birkaç saat çalmak istiyorsanız Shapemaster’da masaj deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

Yalnızca keyif için değil, incelmek veya selülitlerimle vedalaşmak istiyorum derseniz, tüm bu amaçlar için farklı tekniklerle size yardım etmek için bekleyen ekibimizden hemen randevu alın.

 

Masaj Neden Önemlidir?

 

İnsan teması hem kişiye güven duygusu aşılama konusunda hem de pozitif elektrik aktarma yoluyla kendini çok daha iyi hissetmesini sağlamada önemli bir unsurdur. Bedendeki gerginlik derin kaslara ve dokulara yerleşir, bu da vücudumuzdaki kasların ağrımasına sebep olur. Uzman masözümüzün masajıyla zamanla oluşmuş düğümlenmeler çözülür, kan dolaşımı stimüle edilir, en derinde bulunan kaslar toksinlerden arındırılır ve bu kasların beslenmesi sağlanır. Kas dokusunun esnekliği artar, kişiye huzur verir, zihin berraklaşır, sırt, baş, boyun ve bel gibi ağrıları geçirir, sindirim sistemi, romatizma, kireçlenme gibi sorunlarda etkilidir. Kısacası sihirli dokunuşlarla vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmek için çok sebebiniz var!