MENÜ

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

SCİO

SCIO

Dünya özellikle son yüzyıl içinde müthiş bir hızla yepyeni ve hatta akıl almaz denecek kadar, keşif ve gelişmelere şahit oldu. Bunların içinde özellikle yoğunlaşacağımız KUANTUM FİZİK neredeyse tüm evrensel mekanizma ve düşünce dünyasına bomba gibi düştü.

Makro evren ile mikro evren arasındaki enerjetik ilişkinin olağanüstü benzerliği ve insanın sensorik çalışan merceksel algı ile reaksiyonları, bu gelişen olaylarla birlikte kendisine yetmez oldu.

Bugün algısı ve farkındalığı yüksek olan insanlar yeteneklerini ve yaşam standartlarını, bugünkü yetenekleri ile birlikte çok daha ileri noktalara taşıyabilme potansiyeline sahip olduklarını biliyor ve hissediyorlar.

Newton’un madde evrenine, kuantumun enerji evrenini de ekleyerek yeteneklerini ve kapasitesini artırarak yeni yaşam boyutlarına ulaşabileceğinin çok farkındalar.

SCIO işte bu farkındalıkların en somut örneklerinden biridir.

NASA uzay seyahatlerini insanlı yapmaya başladıktan ve uzayda kalış süreleri uzadıktan sonra, astronotlarda bazı ciddi sorunlar ortaya çıkmış. Öncelikle sürenin uzaması depresif, baskıları çok yoğunlaştırılmış, bunu çok sınırlı hareketin getirdiği kas, kemik, eklem problemleri ve beraberinde dolaşım ve kalp sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmuş. Buna alışılmışın dışında beslenme de eklenince sorunlar büyümüş.

Bilim insanları ve özellikle bunların içinden Prof. Dr. William Nelson, kontrol edilebilir elektromanyetik dalgalar – ultrasound, radyo ve ses dalgaları gibi – kullanarak soruna çözüm bulmaya çalışmışlar.

Sonuçta Prof. Dr. William Nelson SCIO adını verdiği bu cihazı geliştirmiş.

SCIO, üç dakika içinde vücutta dokuz bine yakın noktadan bilgi alabilen ve aynı anda birçok terapiyi yapabilen çok gelişmiş bir cihazdır.

 

Scio nasıl uygulanır, aşamaları nelerdir?

 

  1. AŞAMA: Bilgi. Kişi hakkında çok detaylı.
  2. AŞAMA: Kalibrasyon. Kişi, cihaz, ortam ve çevreyle uyum.
  3. AŞAMA: Sistemin güç ayarı.
  4. AŞAMA: Tepkiyi uyarma ve yeterli kapasiteye ulaştırma. Reaksiyon zaafiyetini ortadan kaldırma. Bu suretle üç dakika içinde 9000 test noktasına ulaşmak mümkün olabilir.
  5. AŞAMA: O ana kadarki durumun tespiti ve raporlama
  6. AŞAMA: Ana organları DETOX’a hazırlama
  7. AŞAMA: Risk yaratan faktörlerin durumu ve terapiye hazırlanması. Mineral, amino asit, toksikolojik durum.
  8. AŞAMA: Zayıf ve stresli organların tespiti.
  9. AŞAMA: Detox ve Terapi