MENÜ

Shapemaster Hakkında

Shapemaster’ın hikayesi, 1993 yılında, kızıma daha çok vakit ayırmak için uzun süren kurumsal hayatı bir kenara bırakma kararı almamla başlıyor. Sabah gün ağarmadan binilen servisler ve akşam uyku öncesi kızımla daha kaliteli nasıl vakit geçiririm düşünceleri arasında bir yerde sıkışan hayatımı ellerimle kavrayıp kendime yeni bir yol açma serüvenim, başka bir deyişle...

 

Bambaşka bir sektörde, üretim ve ihracat arasında stresli, gergin koşulların yarattığı mutsuz insanların içinde geçen seneler sonrası, yaratmak, üretmek ihtiyacı hissettiğimi farkettiğimde, kendi kendime sordum: peki ne yapmak istiyorsun?

 

Sorunun cevabı basitti: İnsanları mutlu eden bir şey! Hayatlarına keyif, güzellik, enerji katacak bir şey! İşte Shapemaster bu fikirden yola çıkarak doğdu. Kuruluşunun üzerinden geçen 22 yılda da mutluluk ve keyif veren Shapemaster, üyeleri ile arasında sevgi bağı olan kocaman bir aileye dönüştü. Bu kadar yıldır bu işi severek yapmamın ve her sabah kapıdan mutlulukla girmemin sebebi de bu sanırım. Shapemaster ailesi olarak, güzellik, enerji, sağlık, dinamizm veriyoruz ve kapıdan çıkan herkesin iyi hissetmesini ve gülümsemesini herşeyden çok önemsiyoruz.

 

Shapemaster’ı kategorize etmek zor: zihin ve beden sağlığınıza iyi gelecek, enerji dengelerinizi yerine getirecek methodlardan tutun, cilt bakımlarına, oksijen ile cilt gençleştirmeden pilatese, feng shui eğitimlerine; sigara bıraktırmadan, kilo kontrolü desteğine kadar geniş bir alanda çalışıyoruz. Ama bana ne yapıyorsun diye soranlara, kısaca;gelenleri iyi hissettiriyorum ve ihtiyaçlarını dinleyerek mutluluk veriyorum! diye cevap veriyorum.

 

22 yıllık bu yolculukta yanımızda olan tüm dostlara ve aramıza yeni katılacaklara kocaman sevgilerimizle...